Firmamız 2004 Yılında Pasifik Temizlik olarak Temizlik Hizmetleri işlerine Atılmış 2008 Yılında Kurumsallaşarak Egem Temizlik Olarak Hizmetlerine Devam Etmektedir Yılların Deneyimi Egem Temizlik Şirketi İle Birleşti

İzmir ev temizleme firması özellikle birçok kişi tarafından tercih edilmekte olup seçiminizi yaparken özellikle bu firmayı seçmenizi tavsiye deriz. Ev temizliği veya ofis temizliği oldukça önemli olup bulunduğunuz yerde hijyen sağlamak istiyorsanız mutlaka İzmir ev temizleme firması ile görüşme yapmalısınız.

egem hakkımızda

Birçok şirket tarafından ev temizliği işleri gerçekleştirilmekte ve özellikle hijyen konusuna çok önem verilmektedir. İzmir de bulunan ev temizleme firmaları özellikle memnuniyet derecesinde işler gerçekleştirmekte olup kaliteden ödün vermeden ekip çalışması dahilin de temizlik işlemlerini gerçekleştirmektedir.

iso

Ekiple birlikte yapılan temizliklerde özellikle hızlı ve güvenli sonuçlar elde edilmiş olmaktadır. Sizde eğer temizlik firmaları içinde güvenilir bir firma ile sürekli çalışmak istiyorsanız o halde İzmir ev temizleme firmasını tercih edebilir ve kaliteli bir temizlik işlemi yaptırabilirsiniz. Temizlik konusunda özellikle birçok kişi tarafından olumlu geri dönüş alan firma özellikle müşteri memnuniyetine önem vermekte ve hizmetlerine bu şekilde güvenli bir şekilde devam etmektedir.