Ana sayfa İzmir Ev Temizlik İzmir Ev Temizliği

İzmir Ev Temizliği

285
0

İZMİR EV TEMİZLİĞİ

Ev temizliği konusunda sıkıntı yaşıyan çalışan veya temizliğe vakit ayıramayan hanımlar için biz bu işi Profesyonel ekibimiz ve tecrübemiz ile en iyi şekilde hallediyoruz. Eğitimli ve tecrübeli ekibimiz titizlik ile temizlik yapıyoruz. Ürünlerimiz ve Son Teknoloji ekipmanlarımız ile yapıyoruz. Evinizi, perdenizi, koltuk ve halınızı, pencere ve camlarınızı silme ve yıkama işlemlerini yapan bir izmir ev temizlik şirketi ‘yiz izmir başta olmak üzere yakın il ve ilçelerede hizmet vermekteyiz.

EV TEMİZLİĞİ NASIL YAPILMALIDIR ?

Düzenli ve pratik bir temizlik için izmir ev temizlik nasıl yapılmalıdır? Sorusunun cevabını kısaca vermek gerekirse herkesin bilmesi gerekenler şunlardır:

  1. Öncelikle temizlige nereden başlanacığına karar verilmelidir.
  2. Temizlik alanı için uygun malzeme ve ekipmanlar seçilerek temizlige başlanmalıdır.
  3. Düzenli ve planlı bir şekilde temizlik yapmaya çalışılmalıdır.
  4. Kaliteli temizlik malzemeleri Tercih edilmelidir.

Yukarıda vermiş oldugumuz maddeleri sırası ile takip ettiginizde sizde kısa sürede etkili bir şekilde temizlik yapmış olacaksınız.

FİRMAMIZ VE ÇALIŞMA ŞEKLİ

Firmamız Profesyonel Ekibi ve Tecrübesi ile İzmir/Karşıyaka’da izmir ev temizlik hizmeti verebilmek amacı ile 2006 yılında kurulmuştur. Sizlerden gelen hizmet isteklerini en iyi şekilde karşılamak adına çalışmaktayız. izmir ev temizliği , Ofis temizliği, İnşaat sonrası temizlik, Dış cephe temizliği, Cam cephe temizliği gibi Hizmetleri ile Hizmetinizdedir, Hizmetlerimiz 7 iş günüdür. Firmamız Temizlik esnasında kullanılacak olan ekipman ve malzemeleri temizlenecek mekana göre özel olarak seçer villanızı, yazlığınızı, evinizi, dairenizi, ofis ve işyerinizi profesyonel ekibimizle itina ile temizleyerek sizlere sağlıklı ortamlar sağlamak tek amaç ve hedefimizdir.

Eşyalarınız Temizlendikten sonra itina ve titizlik ile tekrar yerlerine koyulur. Müşteri odaklı çalışan izmir ev temizlik firmamız müşterilerin isteklerini hemen değerlendirmeye almaktadır. Eğitimli ve Profesyonel ekibimiz ile sizin için buradayız. izmir ev temizliği Firmamız görev ve disiplin konusunda son derece titizdir. Sizlere bir telefon kadar uzağız lütfen randevu alınız.

izmir ev temizliği

OFİS TEMİZLİĞİ

ev temizliği haricinde izmir ofis temizliği alanındada izmir ve çevresinde, Profesyonel ekibimiz ile hız kesmeden izmir ev temizlik şirketi hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Ofis çalışanları için temizlik son derecede önemlidir. Ofis temizliğinde camlar, çerçeveler, iç kapılar, balkon, mutfak, masalar, dosya dolabı, wc, yer yüzey temizliğini özenle yapmaktayız.

iş bitiminde müşterilerimize en iyi şekilde hizmeti verebilmek için işverenlerimiz son kontrolü yapmaktadır. Yemek temini hizmeti alan kişiye ait olup, Personelin yemek ihtiyacını karşılar. Personellerimiz her ay şirketimizde eğitime tabi tutulmaktadır. Bilgileri tazelenerek, Müşterilerimizin isteklerini en iyi şekilde karşılamaktayız.

EV TEMİZLİĞİ KONUSUNDA DESTEK ALIN

İzmir Ev temizliği nasıl yapılmalıdır ? sorusunun cevabını bilmeyenler için Firmamız Profesyonel ve Tecrübeli kadrosu ile son derece kaliteli temizlik hizmeti vermektedir. Bu tür temizlik işleriniz için firmamızı arayarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda uygun fiyatlı olan hizmetlerimiz aracılığı ile piyasada alabileceğiniz en kaliteli temizlik hizmetlerini uygun fiyata alabilirsiniz. Müşterilerimiz için oldukça kaliteli ve güvenilir olan hizmetlerimiz aracılığı için memnun kalacağınız biçimdeki hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Kalitesini hiç düşünmenize gerek kalmadan uygun fiyatlar ile kaliteli ve profesyonel temizlik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

BİZİM İLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ

Bizim ile İletişim ‘e Geçebilirsiniz. Veya İnstagram , Facebook ‘tanda Bizlere Kolaylık ile Ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here