Ana sayfa İzmir Ev Temizlik İNŞAAT SONRASI TEMİZLİĞİ

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİĞİ

249
0
izmir inşaat sonrası temizlik firması

İZMİR İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

İzmir İnşaat Sonrası Temizlik Firması olarak müşterilerimiz tarafından en çok tavsiye edilen ve tercih edilen temizlik şirketiyiz. Müşterilerimizin tüm beklentilerine çözüm odaklı çalışmaktayız. Her aldığımız işte Profesyonel ekibimiz ve kaliteli ürün, malzemeler ile hizmet vermekteyiz. Personelimiz her ay şubemizde eğitimlere tabi tutularak eksikleri tamamlanmaktadır. Sizlere her zaman en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. İnşaat temizliği denildiginde akıla gelen ilk isimlerden biri olmanın gururunu yaşıyoruz.

Bizim ile iletişime geçtiginiz’de eğer daha önce bizden hizmet almış olan bir diger müşterimiz tavsiye etmişse ve bunu bize belirttiginizde fiyat indirimi uygulanmaktadır ve memnuniyetinize karşılık vermiş oluruz. En çok önerilmemizin nedenlerinden biride rutin temizliklerinizde olduğu gibi Tadilat, Dekorasyon, İnşaat Temizliği gibi titizlik beklentisi olan hizmetlerde bile gün içerisinde işimizi en iyi şekilde bitiriyor olmamızdır.

BİZCE İNŞAAT TEMİZLİĞİ NASIL OLMALIDIR ?

İzmir İnşaat Sonrası Temizlik Firması olarak ev temizliğini tamamladıgımız müşterilerimizin Yazlık Temizligi, Villa Temizligi, Büro & Ofis Temizligi, İşyeri Temizligi gibi hizmetlerimizide en yüksek kalitede ve uygun fiyatlı prensibimiz ile uygulamaktayız. Degişken kampanyalarımız ile en iyi temizlik hizmetini size sunuyoruz. İnşaat sonrası Camdaki etiket’ten , Fayans’taki En ince boya kalıntısına kadar detay gerektiren bir işlemdir ve biz yanınızdayız.

Bu işlemler için tüm zamanınızı ve enerjinizi tüketmeyin İzmir İnşaat Sonrası Temizlik Firması ‘na bırakın vaktiniz’de enerjiniz’de size kalsın! İnşaat bitiminden sonra kaba ve ince temizlik sizin için zor gibi görünsede Profesyonel ekibimiz ile en ince detayları dahi es geçmeden özen ile temizliyoruz.

izmir inşaat sonrası temizlik  firması

İZMİR İNŞAAT TEMİZLİĞİ

İnşaat sonrası evlerde yapılan genel onarım ve bakım çalışmaları sonunda geride can sıkıcı kalıntılar bırakmaktadır ve bir çok insan bu kalıntıların temizlenme işleminden nefret etmektedir. Bu işlem normal Ev veya işyeri temizliğinden çok daha yorucu ve zordur. Bu yüzden Profesyonel bir yardım alınması gerekmektedir. Böyle durumlarda İzmir İnşaat Sonrası Temizlik Firması olarak sizleri İzmir/Karşıyaka’da Bulunan Şubemize Beklemekteyiz. İnşaat Temizliğinin zor olmasının nedenlerinden olan bazı faktörlerden biri son derece inatçı ve temizlenmesi zor inşaat kalıntılarıdır bu kalıntıların temizlenmesinde bazı malzeme ve ekipmanlara ihtiyaç duyulmaktadır.

Bu nedenle kişilerin tek başına yapmaya çalıştıgında son derece zorlanacağı ve yorulacagı bir işlemdir. İzmir İnşaat Sonrası Temizlik Firması olarak Bu hizmeti alabileceginiz bölgede en iyi hizmeti veren en iyi firmalardan biri olmaktayız. İnşaat temizliği normal ev temizliginden farklı olarak daha detay ve özen göstererek temizlenmelidir. her temizlik hizmeti gibi İnşaat temizligindede bazı aşamalar vardır ve Profesyonel ekibimiz bu aşamalara göre temizligi en iyi ve en hızlı şekilde yapmaktadırlar.

İNŞAAT TEMİZLİĞİNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

  • Öncelikle mekandan fazla ve çöp diye adlandırılabilecek tüm kalıntılar çıkarılır ve mekanın kaba temizliği yapılır.
  • Çöpler dışarı çıkarıldıktan sonra özellikle zeminde bulunan inşaat kalıntıları temizlenir ve kazınma ve benzeri işlem gerekli ise oda yapılarak tüm inşat kalıntıları temizlenir.
  • Zemin tamamlandıktan sonra, sıra duvarlara gelir ve bu kez duvarlar da bulunan inşaat kalıntıları temizlenir.
  • Yeni takılan dolaplar genellikle jelatinli olmakta ve temizlik esnasında bu jelâtinlerin sökülmesi ve ondan sonra dolapların iyi bir şekilde temizlenmesi gerekmektedir.
  • İnşaata dair mekanda bulunan tüm kalıntılar temizlendikten sonra, klasik olarak yapılması gereken temizlik işlemi yapılır ve ev tertemiz ve hemen taşınabileceğin bir şekilde sizlere teslim edilir.

www.izmirevtemizlik.com Bir EGEM TEMİZLİK Kuruluşudur.
Bizim ile iletişime Geçebilirsiniz yada İnstagram , Facebook ‘tan Takip edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here