Ana sayfa İzmir Ev Temizlik MAĞAZA TEMİZLİĞİ

MAĞAZA TEMİZLİĞİ

201
0
izmir magaza temizlik firması

İZMİR MAĞAZA TEMİZLİĞİ

Temizlik Firması olarak butik magazaların showroom temizliği ve Aylık genel temizlik hizmetleri Profesyonel ekibimiz ile Siz müşterilerimize en üst kalitede hizmet veriyoruz. Mağaza Temizliği konusunda Profesyonel çalışmalarıyla dikkat çeken İzmir Magaza Temizlik Firması olarak, Mağaza Temizligi konusunda, Son derece kaliteli hizmetleri ayagınıza getiriyoruz. Yılların verdigi tecrübe ve pozitif çalışmalarımız sayesinde hem personel gelişiminde hemde kullanılan metot ve uygulamalara zenginlik katıyoruz. Bu nedenle İzmir Magaza Temizligi Denildiginde akla ilk gelen firmalardan biri olmanın gururunu yaşıyoruz.

Mağazalarda sağlıklı ve hijyenik bir ortam olmak zorundadır. Mağazanın sunduğu ürün ve hizmetin kalitesi ne olursa olsun , Müşterilerin dikkatini çekecek en önemli unsur mağazanın temizliği olacaktır. Yılların Tecrübesi ve Profesyonel ekibimiz organize çalışma yöntemleri ile sizlere en iyi hizmet vermek için çalışmaktayız. Diğer temizlik hizmetlerimizde olduğu gibi mağaza temizligi alanındada kullanılan ürün ve hizmet kaliteside firmamızın tercih edilme sebeblerindendir. Yaptığımız temizlik hizmetleri nitelikli sonuç alma bakımından mağazaları hemde mağazalara gelen müşterileri pozitif şekilde etkiliyor. Müşteri Toplumunun En çok alışveriş yapmak istedikleri mağazalar tabikide daha temiz olan mağazalardır, müşterilerin ortak isteği temiz görünümlü bir mağazadır.

izmir magaza temizlik firması

Mağaza ve AVM Temizliği konusunda hizmet veren İzmir Magaza Temizlik Firması olarak İzmir’in her bölgesinde Avm ve Mağaza Temizliği konusunda Hizmet veren Öncü bir firma olmanın Gururunu yaşıyoruz. İzmir / Karşıyaka’da bulunan firmamız İzmir , Çevre il ve ilçelerinde Profesyonel ekibi, Güvenli alt yapısıyla Kurumsal bir Temizlik Şirketidir. Avm Temizliği konusunda İzmir Magaza Temizlik Firması siz müşterilerimizin istekleri dogrultusunda En üst kalitede müşteri memnuniyetini prensip edinmiş bir Firmadır.

Mağaza Temizliği Esnasında;

  • Masalar ve aksesuarlar temizlenir.
  • Tüm zeminlerin detaylı temizliğinde gerekirse makine kullanılır.
  • Çöp poşetleri boşaltılır ve çöp kovaları dezenfekte edilir.
  • Oturma gurupları vakumlu makine ile temizlenip silinir.
  • Banyo ve Lavaboların genel temizliği ve dezenfekte edilmesi sağlanır.
  • Dolapların içi ve üst kısımları temizlenir.
  • En önemlisi Mağaza ve AVM lerin içi ve dışının genel temizliği yapılır ve dezenfekte edilir

Ayrıca sürekli mesaiye gelebilecek tecrübeli temizlik personelleri istihdam etmekteyiz.

www.izmirevtemizlik.com Bir EGEM TEMİZLİK Kuruluşudur.
bizim ile iletişime geçebilir yada İnstagram , Facebook ‘tan Takip edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here