Ana sayfa İzmir Okul Temizligi OKUL TEMİZLİĞİ

OKUL TEMİZLİĞİ

193
0
izmir okul temizlik firması, izmir okul temizligi

İZMİR OKUL TEMİZLİGİ

Temizlik Firması olarak, Çocuklarımızın eğitim yuvalarının temizliğinin ne kadar önemli oldğunun Bilincindeyiz! ilk kuruluşumuzdan günümüze kadar okul temizliği en çok önem verdiğimiz hizmetlerdendir. İzmir Okul Temizligi olarak yarı yıl tatili veya yaz tatillerinde genel temizlik gerekse eğitim ve öğretim yılı içinde günlük sözleşmeli personel temini konularında İzmir okul temizligi alanında siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

ÖZEN İLE TEMİZLİYORUZ

Özellikle okul koridorları çeşitli bakterilerin yoğun olarak bulunduğu alanlardır. İzmir Okul Temizlik Firması temizliğini yaparken koridorlar düzenli şekilde ve sık aralıklarla temizlemelidir’ki koridorlarda oluşan baktirelerin tamamı oradan kaldırılsın. Temizlik çalışmaları esnasında çevre dostu ve kaliteli ürünler kullanılmalıdır. Okul temizliği yapılırken mutlaka ortamda havalandırılmalıdır. temiz havanın ortama nüfus etmesi sağlanmalıdır. Böylece okul temizliğinde ögrenciler sürekli kullandıkları koridorlarda temiz bir ortamla karşılaşmış olurlar.

izmir okul temizligi, izmir okul temizligi firması

OKUL TEMİZLİGİ ÖNEMLİDİR

Devlet okulu, Özel okul, Kolej gibi eğitim kurumlarının temizliği bilhassa önem taşır. Okullar, Gençlerimizin ve çocuklarımızın toplanma alanları olduğu için büyük öneme sahiptir. Dolayısı ile İzmir Okul Temizlik Firması olarak hizmetimizde özellikle sağlık ve hijyen koşulları ile kullanılan profesyonel ürünlerimiz ile sorunsuz bir temizlik ihtiyacı dikkate alınarak profesyonel ekibimiz ile temizlik hizmetini vermekteyiz. Biz sizlerin bize olan güveniniz ile hizmetimizden duydugunuz memnuniyetle temizlik sektöründe saygınlık kazandık. Sizler için güvenilir ve profesyonel çözüm ortağı olan firmamız, okul temizliği alanındada uzmandır. Okul temizliği hizmetimiz için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Bizim ile iletişim ‘e geçebilirsiniz ve İnstagram , Facebook Gibi Sosyal Medya Hesaplarından Bizi Takip Edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here