Ana sayfa İzmir Ev Temizlik SU BASKINI TEMİZLİĞİ

SU BASKINI TEMİZLİĞİ

171
0
izmir su baskını temizlik firması

SU BASKINI TEMİZLİĞİ

Temizlik şirketi olarak, Acil su çekme hizmetleri ve su baskını temizliği için müdahale ekiplerimizle, İzmir Su baskını Temizlik Firması olarak hizmet vermekteyiz. İzmir il ve ilçelerinde hizmet veriyoruz. İnsanın yaşamında bu tür aksilikler olabilir Bunlar ev, ofis, veya farklı mekanlarda meydana gelen sel baskınları, kanalizasyon patlaması gibi durumlar, Gerçekten sıkıntı veren durumlardır.

Su tahliyesi, Pis su çekme, Atık suları çekme, Kirli suların vakumlanması, Dalgıç pompa yönteminin kullanılması ve dezenfekte etme gibi hizmetlerin hepsini sağlamaktayız.

Su baskınları olması mekan içerisinde çok fazla maddi bir şekilde hasara neden olur. Yangın gibi durumlardan sonra çok ciddi hasar veren bir durumdur. Karşılaştıgınız böyle bir durum karşısında telaş etmeden hemen profesyonel bir ekipten yardım alarak sorunlarınızı çözmeye çalışmalısınız. Firmamız su baskını olan mekanı dezenfekte ederek Tadilat ve onarımını profesyonel olarak yapılmaktadır.

SU BASKINI

Firmamız Su baskını sonrası karşılaştıgınız sorunları büyütmeden elinden geldigince kusursuz şekilde temizleme sağlamaktadır. Suların basmasından hemen sonra hasarlı olan bölgeleri hızlı olarak ele alabilmektedir. Bu yüzden “evimi su bastı, İşyerimiz sular altında kaldı ne yapmalıyım ?” Sorunuza fazla düşünmeden çözüm üretebilirsiniz. Böylelikle Hemen İzmir Su Baskını Temizlik Firması ‘nı arayarak gelmelerini bekleyiniz. Su çekme hizmetleri yaptıktan sonra anında her türlü badana, boya işlemlerini de gerçekleştirerek tam bitmiş bir vaziyette mekanınızı size teslim ediyoruz.

SU BASKINI SONRASI

Su baskınları maddi açıdan zarar vermesinin dışında bakteriler, Toksinler gibi durumlarında beraberinde getirmektedir. Durumun daha fazla büyümemesi için karşılaştıgınız bu zorlu mesele karşısında anında İzmir Su Baskını Temizlik Firması ‘nı aramanız gerekmektedir. Eğer bulundugunuz mekanın sigortası var ise; şirketler tarafından her türlü zarar karşılanıyor. Bu yüzden hayatta başınıza gelebilecek yangın, selfelaketi, depremler gibi durumları düşünerek sigorta yaptırmalısınız. Zia sigortanız yoksa bu gibi felaketler çok ciddi maddi zararlara neden olacaktır. Sigorta sonrasında firmanızı arayarak su baskını hasarının onarımında, Tahliye için hizmetlerden rahatlıkla yararlanmalısınız..

SU ÇEKME

Sel veya kanalizasyon baskınından sonra, meydana gelen zararları hemen giderme, dezenfekte edip temizleme, sel baskınlarının ardından temizlemesinden, suların çekilmesi ve onarımına kadar yapılmaktadır. Konut ya da iş yeri tarzında olan mekanlara özel hizmetler anında kusursuz olarak veriliyor. Artık karşılaşmış olduğunuz bu tip olaylarda, yaşanan maddi zarar ne kadar büyük olursa olsun telaş etmeden telefon numaralarımızdan bize ulaşmalısınız. Güler yüzlü, anlayışlı, seri çalışan personeller bu yaşadığınız sıkıntılı durumu hızlı bir şekilde çözmektedirler. Bundan dolayı beklemek yerine acele etmeli ve elinizi bile sürmeden irtibat haline geçmelisiniz. Meydana gelen baskından sonra, öncelikle mekan içerisindeki suların çekilmesi gerçekleştiriliyor. Daha sonrasında zarar gören eşyalarınız çıkartılarak duvarların badana boya işlemleri başlatılmaktadır. Çok hızlı ve seri çalışan şirket çalışanları kısa sürede karşılaştığınız sıkıntılı durumdan seri bir şekilde kurtarıyorlar.

www.izmirevtemizlik.com Bir EGEM TEMİZLİK Kuruluşudur.
Bizim ile iletişime Geçebilirsiniz yada İnstagram , Facebook ‘tan Takip edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here